Detoxikace

2 položek celkem

 

Síla mikronizace a iontového energie zeolitu

Produkty Zeotex jsou 100% přírodní, usnadňují zrychlený životní styl a jsou mimořádnými spojenci při zachování zdraví a to pomocí detoxikace  - od hlavy až k patě. Zeotex se navíc může pochlubit nejmenšími částicemi minerálu zeolit na trhu (mikronová velikost), získanými speciální, chráněnou a bezpečnou technologií VEN, s přísnou kontrolou kvality každého z našich výrobků.

Pomocí ultra jemného mikronizovaného prášku Zeotex můžete detoxikovat jídlo tak, že ho namočíte do lázně s rozmíchaným Zeotexem a necháte ho 15-20 minut koupat. Zbávíte se tak většiny pesticidů a dalších škodlivých látek, které zůstávají v kupovaném ovoci, zelenině, ale například i v rýži či luštěninách - tím je pak surovina zdravější a díky konzumaci detoxikovaných potravin budete zdravější i vy.

Podobně jako jídlo můžete detoxikovat i sami sebe. Stačí si připravit detoxikační koupel tím, že Zeotex rozmícháte ve vaně, ve které si následně dáte koupel. Když v ní vydržíte 15-20 minut, bude vám odměnou, že z vaší pokožky vytáhnou zeolity většinu toxinů a další škodlivých látek, které do sebe každý den vstřebáváme. Zdravější pokožku celého těla máte na dosah.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení